Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Xətai · cavanşir küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112837 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 9

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR ! KUPÇALI! İPOTEKAYA YARARLI! KİEV layihə! QİSMƏN ƏŞYALI! Xətai rayonu, Həzi Aslanov Metrosuna yaxın, Köhnə Tikili 9 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı 60 kv/m sahəsi olan mənzil satılır. Mənzil əla təmirlidir. Mənzilin təmirində keyfiyyətli materiallardan istfadə olunmuşdur. İstilik sistemi kombidir, Qaz su işıq daimidir, Otaqlar geniş və işıqlıdır, Sənəd KUPÇA-ŞIXARIŞ. Mənzildə qeydiyyatda heç kim yoxdur. Mənzili alıb rahatlıqla 550-600 azn kirayə vermək olar. Bütün infrastrukturlar və iaşə obyektləri yaxınlıqda yerləşir Məktəb, Bağça, Market və s. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Ofis xidmət haqqı 1 % təşkil edir alıcı tərəfindən

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,200 AZN/m²

Ortadan 26.1% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
77 297 EUR
143 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nərmin Kərimli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi