Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Xətai · Neapol kuruq · YeniEmlak.AZ

Satış EML-110560 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! ƏHMƏDLİDƏ TAM TƏMİRLİ VƏ ƏŞYALI MƏNZİL! Əhmədli qəsəbəsinin ən əlverişli yerində, Neapol dairəsi yaxınlığında ideal bir mənzil satışa çıxarıldı! Həm yaşayış, həm də investisiya (icarə) üçün mükəmməl fürsətdir. Mənzilin Əsas Üstünlükləri: Mərtəbə: 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi (Ən ideal mərtəbə). Sahə: 65m², Radnoy 2 otaqlı (Geniş və işıqlı otaqlar). Yerləşmə: Bina orta blokda yerləşir (Kənar deyil), mənzil çox isti və günəşlidir. Sənəd: Çıxarış (Kupça) var! ✅ Tam Əşyalı: Ev bütün əşyaları ilə birgə satılır. Mebellər prestijli Saloglu mağazasından alınıb və çox keyfiyyətlidir. ✅ Kombi Sistemi: İstilik problemi yoxdur, kombi sistemi quraşdırılıb. ✅ İnfrastruktur: Binanın geniş həyəti var. Ətrafda market, məktəb, bağça və avtobus dayanacağı cəmi bir neçə addımlıq məsafədədir. ✅ Hazır Vəziyyət: Təmirdən sonra az yaşanılıb, köç yaşa!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,554 AZN/m²

Ortadan 14.2% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
89 730 EUR
166 000 AZN
Kupçalı
İ

İsa Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi