Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Xətai · Əhmədli qəs.G.Ə.Şıxlinski küç. · Ev10.Az

Satış EML-075654 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Təcili Satılır.! İpotekaya yararlıdır.! Əhmədli qəsəbəsi,Neapol dairəsi yaxınlığında 9 mərtəbəli Leninqrad layihəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 kv.m. olan yaxşı təmirli qanuni 2 otaqlı mənzil satılır. Sənədləri qaydasındadır,çıxarış(kupça)var.Su,işığ,qaz,lift,internet daimidir.Mənzildə sanitar qovşaq ayrı-ayrıdır,təmirlidir.İstilik sistemi mənzildə mərkəzi istilik sistemidir,qış aylarında çox yaxşı istilik verilir. İnfrastruktur baxımdan bina yol kənarında,əla bir məkanda yerləşir, hər bir yerə yaxındır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,938 AZN/m²

Ortadan 35.2% sərfəli

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
68 108 EUR
126 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mirislam

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi