Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 64 m²

Bakı, Nərimanov · Atatürk prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-124728 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Təcili satılır Ayna Sultanova yaxınlığında !!! Kupça var. İpotekaya yararlı. LENİNQRAD, orta təmirli, orta blok, uşaq yelləncəkləri, futbol stadionu, rahat parkovka !!! - 9/4 - 64 kv - 2 otaq qanuni Satış xidməti 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,938 AZN/m²

Ortadan 24.9% sərfəli

Rayon ort: 3,914 AZN/m²

Nərimanov

3 914 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
101 622 EUR
188 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Z

Zamiq bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi