Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 64 m²

Bakı, Xətai · Menzil satılır təmirli Həzi Aslanov Gəncə prospekti · Ev10.Az

Satış EML-112022 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

64.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

🏠 Həzi Aslanov metrosunun yaxınlığında Gəncə prospektində tam təmirli 2 otaqlı mənzil satılır.

🔸Mərtəbə 9/8.

🔥💧💡Qaz,su,işıq daimidir. 🌈Mənzil şəkillərdə olduğu kimidir. 🌡️İstilik sistemi mövcuddur.

🛑İPOTEKAYA YARARLIDIR.

🚦Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidədir. Məktəb, baxça, məscid, bank, YDM, marketlər,tam yaxınlığındadır.

🏦Komissiya haqqı 1 % təşkil edir.

🔶Səhifəmizdən əlavə başqa təkliflər üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,375 AZN/m²

Ortadan 20.6% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
89 412 USD
152 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Ayaz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi