Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Nəsimi · Topçubaşov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-133499 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

əhərin ən prestijli məkanında 2 otaqlı mənzil satılır Prestijli və sakit ərazidə yerləşən, Stalinka layihəli bu 2 otaqlı mənzil rahatlıq və keyfiyyəti bir arada təqdim edir. Ümumi sahəsi 55 kv.m olan mənzil 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində yerləşir. Otaqlar geniş və işıqlıdır, planlaşdırılması olduqca əlverişlidir. Mənzil Tibb Universiteti və Semaşko klinikasının yaxınlığında yerləşir. Ərazi daim yüksək tələbat görür — həm yaşayış, həm də kirayə məqsədilə investisiya üçün ideal seçimdir. Ətrafda bütün zəruri infrastruktur mövcuddur: məktəb, bağça, marketlər və ictimai nəqliyyat. Sənəd: Çıxarış (kupça) Belə təkliflər bazarda nadir hallarda olur — həm qiymət, həm yerləşmə baxımından əla fürsətdir. Ofis haqqı: 1% — alıcı tərəfindən QEYD: Zəngə cavab verilməzsə, zəhmət olmasa WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,933 AZN/m²

Ortadan 18.7% sərfəli

Rayon ort: 3,607 AZN/m²

Nəsimi

3 607 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
176 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Murad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi