Şəkil yoxdur

Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Binəqədi · Zahid Qəmbərov k. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131758 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 9

Təsvir

2 otaqlı mənzil – HAZIR İPOTEKADA Rəsulzadə qəsəbəsində, 45 nömrəli avtobusun sonuncu dayanacağında yerləşən, 9 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil həm yaşamaq, həm də kirayə üçün hazır vəziyyətdədir. İpoteka: Hazır, illik 7% ilə, aylıq ödəniş 480 AZN İlkin ödəniş: 77,000 AZN Bina: 9 mərtəbəli, Kiyev layihəsi Mənzil sahəsi: 2 otaq, 4-cü mərtəbə Mənzil avadanlıqları və mebellər: İqlim texnikası: kombi-Navien, ariston, kondisioner-LG Qonaq otağı mebeli: Perladan (masa, stullar, TV və TV stend, şkaf) Yataq otağı mebeli: Türkiye Gala (çarpayı, dolab, güzgülü komod, 2 ədəd tumba şkaf) Mətbəx avadanlığı: mebel, qaz plitəsi-Beko, paltaryuyan-LG Qarderob və ayaqqabı dolabı Mənzil həm yaşamaq üçün hazır, həm də kirayə gəliri üçün ideal variantdır. Ofis haqqı: 1% — alıcı tərəfindən Qeyd: Zəngə cavab verilməzsə, zəhmət olmasa WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlayın

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,300 AZN/m²

Ortadan 2.6% sərfəli

Rayon ort: 2,362 AZN/m²

Binəqədi

2 362 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
138 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Murad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi