Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Bülbülə · Emlak.Az

Satış EML-064064 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Neftcilər metrosuna piyada 5 dəqiqə məsafədə İCRA HAKİMİYYƏTİNİN Arxasında qanuni 2 otaqlıdır

Mənzil ORTA təmirlidir

Mənzil yelçəkəndir (skvaznoy).

Mərkəzi istilik sistemi var

Mərtəbə 5/5.

Sənəd Çıxarış-Kupça.

Komissiya haqqı 1 % təşkil edəcək.ƏTRAFLI ZƏNG EDƏ BİLƏRSİNİZ

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,217 AZN/m²

Ortadan 16.9% sərfəli

Rayon ort: 2,668 AZN/m²

Bülbülə

2 668 AZN/m²

Son 6 ay: -70.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -86.00%

Aktiv: 1036 Yeni: 13 Tələb: Aşağı
78 235 USD
133 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

MƏHYƏDDİN

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi