Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Hövsan · Ipoteka.AZ

Satış EML-198639 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.!!!Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi İlqar Əhlimanov küçəsində 9 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı orta təmirli mənzil satılır.Mənzildə qaz,su,işıq,istilik daimidir.Mənzildə hamam tualet mətbəxt təmir olunub.Otaqda qapı və oboyu dəyişmək lazımdır.Yəni alan yüngül xərclə təmir etməlidir.Bu xərclər nəzərə alınıbdır.Mənzil sahibi ona görə qiyməti aşağı qoyub.Bina çox əlverişli məkandadır.Yaxınlığında bir neçə bağça məktəb marketlər və ticarət mərkəzi yerləşir.Ərazidən şəhər istiqamətlərinə aftobus gedir.Təxminən 30 dəqiqəyə Əhmədli metrosuna getmək mümkündür.Mənzilin sənədi qaydasındadır.Kupça var.İpotekaya yararlıdır.!!!QİYMƏT-118 000.azn.OFİSİN XİDMƏT HAQQI-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,967 AZN/m²

Ortadan 6.5% sərfəli

Rayon ort: 2,104 AZN/m²

Hövsan

2 104 AZN/m²

Son 6 ay: -7.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +19.00%

Aktiv: 1058 Yeni: 362 Tələb: Aşağı
63 784 EUR
118 000 AZN
Kupçalı
M

Məhərrəm

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi