Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 60 m²

Bakı, Suraxanı · Yeni Güneşli V massiv · YeniEmlak.AZ

Satış EML-181376 10
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 9

Təsvir

Yeni Guneslinin Merkezinde V massivi Fatmeyi Zehra məçidin yanda da 9/ 7 Lelingrad lahiyeli orta ev 2 otaqli menzli satilir. Binanin Lifdi yenidir. Binanin qarsi da 278 nomreli mekteb usaq baxcasi ve musiqi mekteb yerlesir ve eleve olaraq Guneşileye işleyen butun avtobuslar binanin qarşisdan kecir. İstilik sistemi merkezdir. Senedler qaydasindadir. Evin butun elektrik isleri yenidir. BUTUN Esyalarnan satilir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,325 AZN/m²

Ortadan 21.8% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.70%

Aktiv: 3365 Yeni: 868 Tələb: Aşağı
139 500 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi