Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 58 m²

Bakı, Nizami · Neftciler Metrosunun etrafi,Xezer Universitetinin etrafinda yerlesir · YeniEmlak.AZ

Satış EML-151521 3
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

58.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 16

Təsvir

Neftiler metrosunun yani Xezer Universitetinin etrafinda yerlesir.Umumi 16mertebenin 16ci mertebesinde yerlesir,super temirli,Elverisli erazide yerlesir,Istiliyi,qazi,isigi,havalandirilmsi cox gozel veziyyetdedir.Real alici ile menzile baxildiqdan sonra qiymetde razilasmaq olar.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,103 AZN/m²

Ortadan 31.5% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
71 765 USD
122 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Baku New City Dasinmaz Emlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi