Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 58 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · Sumqayıt şəhəri 13 mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112094 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

58.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sumqayıt şəhəri 13 mkr. 5/2 mərtəbəsində, Leninqrad layihəli binada 2 otaqlı mənzil satılır. Orta evdir, səliqəlidir, mətbəx mebeli var. 2 eyvanlıdır (3 və 6 metrlik). Qiymət 97 000 azn. Real alıcıya endirim olacaq. Ofis ünvanımız: 6 mkr Bina 1, Heydər Əliyev parkına baxan bina. 13 saylı MKS (Jek) yanı.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,672 AZN/m²

Ortadan 3.7% sərfəli

Rayon ort: 1,737 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 737 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.30%

Aktiv: 325 Yeni: 71 Tələb: Aşağı
97 000 AZN
Kupçalı
E

Elvin Xasiyev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi