Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 57 m²

Bakı, Sabunçu · Leyla.memedbeyov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185816 10
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

Bakixanovda stimul.hospital arxasinda 5/3cu mertebesinde qanuni 2 otaqli temiri zeif olan menzil.satilir Minsk.proyektdi das binadi istilik.merkezidi.ofis

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,281 AZN/m²

Ortadan 3.3% baha

Rayon ort: 2,208 AZN/m²

Sabunçu

2 208 AZN/m²

Son 6 ay: -5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.30%

Aktiv: 2821 Yeni: 568 Tələb: Aşağı
76 471 USD
130 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
R

Rustam

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi