Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²

Bakı, Nəsimi · Ipoteka.AZ

Satış EML-198638 4
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Topçubaşov küçəsi, Semeshka xestexanasi ve Tibb Universitetinin yani, Topcubasov kucesi, stalinka layigeli binada, umumi sahesi 55 kv m olan 2 otaqli menzil satilir. Mertebe 5/5, yaxsi temir, qurasdirilmis metbex mebeli, qaz, su, isiq daimidir. Butun senedler qaydasindadir CIXARISH var. Yaxinliqda usaq baxcasi, mekteb, dayacaq, market ve diger iashe obyektleri yerlesir. недалеко от Семашки и Медицинского университета, на улице Топкубашова продается 2 – х комнатная квартира общей площадью 55 кв. м в сталинском здании,. Этаж 5/5, хороший ремонт, встроенная кухонная мебель, газ, вода, электричество круглосуточное. Все документы в порядке, имеется ЧЫХАРЫШ. Рядом находятся детский сад, школа, ясли, рынок и другие предприятия общественного питания.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,200 AZN/m²

Ortadan 11.1% sərfəli

Rayon ort: 3,601 AZN/m²

Nəsimi

3 601 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
95 135 EUR
176 000 AZN
Kupçalı
S

Samir müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi