Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m²

Bakı, Xətai · Gəncə prosp · YeniEmlak.AZ

Satış EML-197241 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Təcili satış – ipotekada mənzil fürsəti! Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Gəncə prospekti, Xəzər Univermağı yaxınlığında yerləşən Kiyev layihəli 9 mərtəbəli binada mənzil satışdadır. 1-ci mərtəbə, 2 otaqlı (3 otağa rahat çevrilə bilir). Ümumi sahə 60 kv.m-dən çoxdur, çıxarışda 54 kv.m göstərilib. Planlaşdırma əlverişli olduğu üçün geniş və funksional yaşayış imkanı yaradır. Mənzil dövlət ipotekasındadır: İlkin ödəniş 49 000 AZN, aylıq ödəniş 750 AZN, müddət 19 il. Mənzil hazırda təmirdədir. Real müştəriyə yeni şəkillər və video görüntülər təqdim olunacaq. Təmir xərci alıcı ilə razılaşma əsasında müəyyən ediləcək. Rəsmi gəliri olan şəxslər üçün uyğun və sərfəli variantdır. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% ödənilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,345 AZN/m²

Ortadan 21.7% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
129 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Sima xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi