Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Nizami · Məhəmmədəli Şərifli küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-126239 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Mərkəzi istilik

Var

Təsvir

ÇOX TƏCİLİ SATILIR!!!! Qara Qarayev metrosuna 5 dəqiqə məsafədə super 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə kupçalı tam əşyalı mənzil satışdadır. Mənzil su qaz işıq daimidir. İstilik sistemi həm mərkəzi həmdə kombidir. Mənzili altında geniş zirzəmi var əlavə anbar kimi istifadə etmək olar. Maşın saxlamaq üçün geniş və rahat həyəti var. Bu ərazilərdə bu qiymətə belə bir mənzil çox çətin tapılır. Əlavə məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofisin xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,314 AZN/m²

Ortadan 23.4% sərfəli

Rayon ort: 3,021 AZN/m²

Nizami

3 021 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
162 000 AZN
Təmirli Kupçalı
P

Pakizə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi