Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 54 m²

Bakı, Nizami · Cobanzade kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185211 11
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

54.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

m.Neftciler XUDAFERIN restoranin yani Cobanzade kucesi 5/2 minsk layihesi 2 otaq 3 otaqa duzelib.Super temirlidir.Su qaz iwiq daimidir.Istilik sistemi merkesizir.Yeni metbext mebeli qurulub.Yaxinliqda uwaq baxcasi ve orta mekteb var.Menzil kupcalidir.Real aligiya endirim ola biler

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,833 AZN/m²

Ortadan 7.8% sərfəli

Rayon ort: 3,073 AZN/m²

Nizami

3 073 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
90 000 USD
153 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

ELMAR

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi