Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m²

Bakı, Xətai · Cavanşir küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-257792 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Təcili satılır, super yer, yol giragi, metrodan 7-8 dəg piyada, daş bina, eksperimental layihə, orta blok, mənzil skvoznoydur yel çəkən, pol taxta+laminat, otaglar in hündürlüyü 2,70 sm, Avropa qapılar və pəncərələr PVC, asma tavanlar və gizli işıglar. Hamam/tualet/mətbəx əla təmir,iki balkon baglı, mətbəx mebeli, şkaf kupe, əla təmirli boş mənzil. Super panorama, mənzil bazar qiymətindən aşağı satılır. Sərmayə yatırtmag üçün əla fürsətdir. Su/qaz/işıg/otoplenie daimidir. Metro, məktəb, bağça, marketlər, ticarət mərkəzləri, dayanacag yaxınlıgdadir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,642 AZN/m²

Ortadan 11.6% sərfəli

Rayon ort: 2,990 AZN/m²

Xətai

2 990 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.70%

Aktiv: 18986 Yeni: 6065 Tələb: Aşağı
75 676 EUR
140 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vaqif müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi