Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 51 m²

Bakı, Suraxanı · Qaraçuxur · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185059 9
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 9

Təsvir

? Qaraçuxurda Qanuni 2 Otaqlı Mənzil Satılır! ? Ünvan: Qaraçuxur qəsəbəsi, Maşallah marketin yanı ? Layihə: Leningrad ? Mərtəbə: 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi ? Sahə: 51 kv.m ? Otaq: Qanuni 2 otaq ✨ Üstünlüklər: ✔️ Sənədləri tam qaydasında ✔️ Rahat və funksional planlaşdırma ✔️ Yaşayış üçün ideal mərtəbə ✔️ İnfrastruktur baxımından əlverişli yer (market, dayanacaq, məktəb yaxınlıqda)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,647 AZN/m²

Ortadan 38.7% baha

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.90%

Aktiv: 3433 Yeni: 925 Tələb: Aşağı
72 973 EUR
135 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlahə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi