Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m²

Bakı, Nərimanov · Həsən Əliyev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198552 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 4

Təsvir

TƏCİLİ ! Genclik mollun yaxınlığı Genclik metrosuna 3 dq piyada məsafədə 2 otaqlı mənzil satılır. - Mərtəbə 3/4 orta blok yelçəkən. - Qanuni 2 otaq orta təmirli. - Bütün komunallar daimidir. - Sənəd: Çıxarış (kupça). - Əlave melumat üçün əlaqə saxlayın. - Şirkətin xidmət haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,980 AZN/m²

Ortadan 1.7% baha

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
199 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi