Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m²

Bakı, Nəsimi · Cəlil Məmmədquluzadə küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175237 12
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR.. Gənclik metrosuna piyada 2 dəqiqə məsafədə qanuni 2 otaq mənzil satılır.Əla TƏMİRLİDİR.Binada qaz, su, işıq daimi olaraq təchiz olunub.Əşyalardan bəziləri qalacaq.Ətrafda marketlər, məktəblər, universitetlər və bütün iaşə obyektləri mövcuddur.Sənəd:Kupça Real Musteriye endirim olunacag Ofis haqqı 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,100 AZN/m²

Ortadan 13.4% sərfəli

Rayon ort: 3,580 AZN/m²

Nəsimi

3 580 AZN/m²

Son 6 ay: -5.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
155 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Sema xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi