Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m²

Bakı, Nəsimi · Salatın Əsgərova küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-152948 4
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 4

Təsvir

28 MAY METROSU YAXINLIĞINDA – MƏRKƏZİ LOKASİYADA 2 OTAQLI MƏNZİL SATILIR! Nəsimi rayonu, Salatın Əsgərova küçəsi, 28 May metrosuna cəmi 2–3 dəqiqəlik piyada məsafədə, şəhərin ən mərkəzi və yüksək tələbat olan ərazisində yerləşən mənzil satışdadır. Mənzil 4 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir və 2 otaq + mətbəx + dəhliz planına malikdir. . Əsas üstünlük – çox əlverişli mərkəzi lokasiyadır, həm yaşayış, həm də investisiya üçün yüksək potensial yaradır. . Lokasiya baxımından çox rahatdır: Məktəb, bağça və poliklinika yaxınlıqda 28 May metrosuna 2–3 dəqiqəlik piyada məsafə Şəhərin tam mərkəzində, bütün infrastruktura çıxış Mənzil gündəlik yaşayış üçün çox əlverişli, eyni zamanda kirayə üçün də yüksək gəlir potensialına malikdir. . Ətraflı məlumat və baxış üçün zəng və ya WhatsApp ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,400 AZN/m²

Ortadan 32.6% sərfəli

Rayon ort: 3,562 AZN/m²

Nəsimi

3 562 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
70 588 USD
120 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nəzrin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi