Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 48.5 m²

Bakı, Xətai · Nesreddin Tusi 45 · Ev10.Az

Satış EML-205170 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

48.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Orta təmirli 2 otaglı mənzilimi satiram. Ünvan. Nəsrəddin Tusi bina 45. 62 sayılı aftobus dayanacağının sonu. H. Aslanov metrosuna 10 dəqiqə piyada. Bina leninqrad layihəlidir. Sənəd kupça ( Çıxarış) Qanuni 2 otag, Döşəmə taxta, tam yeni santexnika təmiri, mərkəzi istilik sistemi, geniş həyət, market, klinika, məktəb və baxça mövcuddur. Əşyaların coxu qalır. Kirayə üçün əlverişlidi Su, qaz, işıq daimidir + 400 lt ehtiyat bak Sənəd. Çıxarış və Kupça.

Öz evimdi əlavə nə məlumat isdəsəz buyurun. Maklerlər narahat eləməsin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,887 AZN/m²

Ortadan 3.6% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
75 676 EUR
140 000 AZN
Təmirli Kupçalı
I

Ilkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi