Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 47 m²

Sumqayıt, 8-ci mikrorayon · Sumqayit seh. 8-ci mkr. 5/2 2 otaqli menzil satilir. Orta menzildir. Sade evdir. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112070 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

47.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Eyvan

Var

Təsvir

Sumqayit seh. 8-ci mkr. 5/2 2 otaqli menzil satilir. Orta menzildir. Sade evdir. Menzilin 1 sutunlu eyvani var. Mekteb, baxca yaxin erazide yerlesir. Qiymeti 79000 man. WhatsApp ve telefon 055-788-94-03 Fuad.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,681 AZN/m²

Ortadan 39.1% sərfəli

Rayon ort: 2,759 AZN/m²

8-ci mikrorayon

2 759 AZN/m²

Son 6 ay: -7.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -29.70%

Aktiv: 672 Yeni: 142 Tələb: Aşağı
42 703 EUR
79 000 AZN
Kupçalı
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi