Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m²

Bakı, Suraxanı · Mərkəz yolun üstü 104 nömrəli məktəbin yanı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199512 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 9

Təsvir

Əziz müştərilər 1/2 düzəlmiş səliqəli Təmirli mənzil satılır qazı suyu işıq daimidir Təcili satılır Əlim yandı

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,289 AZN/m²

Ortadan 19.8% baha

Rayon ort: 1,910 AZN/m²

Suraxanı

1 910 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.30%

Aktiv: 3333 Yeni: 856 Tələb: Aşağı
103 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
R

Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi