Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m²

Bakı, Nəsimi · Bakı, 4cü mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-149012 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! 4-cü mikrorayon dairəsinin yaxınlığında 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil Ümumi sahə: 45 kv.m Mənzil əlverişli ərazidə yerləşir, yaşayış üçün uyğundur. Ətrafında məktəb, bağça, market və digər vacib infrastruktur mövcuddur. Qiymət münasibdir – real alıcı ilə razılaşma mümkündür! Tələsin, belə fürsətlər tez tapılmır! Əlaqə üçün zəng edin / yazın Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,889 AZN/m²

Ortadan 19.3% sərfəli

Rayon ort: 3,581 AZN/m²

Nəsimi

3 581 AZN/m²

Son 6 ay: -5.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
130 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Murad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi