Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m²

Sumqayıt, 4-cü mikrorayon · 4 cu mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-116683 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Sumqayit š 4 cu mkr 5/2 ci mertebesi 2 otaq ev satilir orta evdi sade seliqeli evdi qiymeti 79000 min tel 0709738857

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,756 AZN/m²

Ortadan 6.2% sərfəli

Rayon ort: 1,872 AZN/m²

4-cü mikrorayon

1 872 AZN/m²

Son 6 ay: +5.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +6.00%

Aktiv: 131 Yeni: 31 Tələb: Aşağı
42 703 EUR
79 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elšen

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi