Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Köhnə tikili
Ümumi sahə
45.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
1 / 4
Təsvir
Bakı ş. Suraxanı r. Əmircan qəs. Zülal Tağıyev küçəsində 4 mərtəbəli Xurşovka layihəli binanın 1-ci mərtəbəsində 2 otaqlı orta təmirli 45 kv mənzil əşyalı satılır. Binada qaz, işıq, su daimidir. Padvalı quru və təmizdir (istəyə görə padvalı mənzilə birləşdirilmiş şəkildə təmir edərək özəlləşdirmək mümkündür). Mənzilin kanalizasiya sistemi şəxsi vəsait hesabına ümumidən ayrılaraq tək həmin mənzil üçün qurulmuşdur. Mənzilə binanın arxa tərəfindən əlavə giriş qapısı açılmışdır və bu qapı mənzilə aid hasarlanmış həyətə girişi təmin edir. Bina infrastruktur baxımından əlverişli yerdə yerləşir:
35, 44, 113, 191, 213 nömrəli marşrut xətləri binanın yanından keçir
Əhmədli, Neftçilər, Q.Qarayev və Koroğlu metrosuna 20 dəqiqəyə birbaşa marşrutlar işləyir.
Suraxanı bazarı, 42 nömrəli şəhər poliklinikası, 114 saylı tam orta məktəb, uşaq bağçaları, Qarabağ stadionu düz binanın yanında yerləşir.
Suraxanı dairəsinə (desyatıy kruq) və Ballı marketə 6-7 dəqiqəlik piyada yoludur.
Qiymət 87000 AZN
Xəritə
Bazar analitikası
1,933 AZN/m²
Ortadan 5.9% sərfəli
Rayon ort: 2,055 AZN/m²
2 055 AZN/m²
Son 6 ay: +37.9%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +112.80%
Namiq (Mülkiyyətçi)