Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 42 m²

Bakı, Nərimanov · Azadlıq prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-180649 13
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Nəsimi rayonunun prestijli və mərkəzi hissəsində yerləşən 2 otaqlı, təmirli mənzil satılır. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir və ümumi sahəsi 42 m² təşkil edir. Mənzil tam təmirlidir və əşyalarla birlikdə satılır, buna görə həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal variantdır. Hazırda kirayədədir – aylıq 500 AZN gəlir gətirir. Çıxarış (kupça) var. • Tibb Universitetinin yaxınlığı • Nəsimi Bazarı • Bakı Sağlamlıq Mərkəzi • 1 saylı ASAN xidmət • Zorge parkı və Dədə Qorqud parkı • Şəhərin əsas prospektlərindən biri olan Azadlıq prospekti üzərində yerləşir • Ətrafda məktəb, market, ictimai nəqliyyat və bütün infrastrukturlar mövcuddur.Əıavə məlumat üçün zəng edə bilərsiz. Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,548 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 3,916 AZN/m²

Nərimanov

3 916 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
80 541 EUR
149 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Emin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi