Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 40 m²

Bakı, Nəsimi · asif məhərrəmov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192437 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

1mkr 20 yanvar metrosu və şamaxinkaya yaxın - Sahə: 40 kv - Otaq sayı - 2 Otaq - Yaxınlıqda - məktəb, uşaq baxçası,bütün infrastrukturun tam mərkəzindədir - Üstünlüklər: Köhnə tikili. Əşyalı satılır. Sanitar qovşaq Otaqlar geniş və işıqlıdır. Mənzilin pəncərələri açıq havaya açılır . Mərkəzi istilik sistemi Qaz, su, işıq – daimidir, Binanın geniş həyəti və parkingi mövcuddur. Sened - Çıxarış ( Kupça ) - Şirkətin xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,700 AZN/m²

Ortadan 3.8% baha

Rayon ort: 3,565 AZN/m²

Nəsimi

3 565 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
80 000 EUR
148 000 AZN
Kupçalı
A

Amil Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi