Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 38 m²

Bakı, Nəsimi · Üzeyir Hacıbəyov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-128693 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

38.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

? Nəsimi metrosunun yaxınlıgında – Təmirli, kupçalı 2 otaqlı mənzil satılır! ✅ Sahə:38 m² ✅ Otaq:2 otaq – geniş, işıqlı və funksional plan ✅ Mərtəbə: 5/5 ✅ Təmir: var. ✅ Sənəd: KUPÇA (Çıxarış) ✅ Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə ? Qiymət: 115.000AZN ? Qeyd: Real alıcıya yerində endirim olacaq! ? Ofis haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,026 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
62 162 EUR
115 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mələk

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi