Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 35 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194604 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 3

Təsvir

SATILIR – KÖHNƏ TİKİLİ | NƏRİMANOV RAYONU Nərimanov rayonunun prestijli və mərkəzi hissəsində, Qarabağ küçəsində yerləşən köhnə tikili mənzil satışa təqdim olunur. Əlverişli yerləşməsi, zəngin infrastrukturu və rahat mühiti bu mənzili həm yaşayış, həm də sərfəli investisiya üçün ideal seçim edir. Şəhərin əsas istiqamətlərinə rahat çıxış imkanı var. Mənzil Gənclik metrosuna 5–10 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Ətrafında məktəb, bağça, supermarket, Dostluq parkı, xəstəxana və digər zəruri obyektlər mövcuddur. Mənzil haqqında: 3 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi Ümumi sahə: 35 kv.m 2 otaqlı mənzil Sənəd: Kupça (çıxarış) var Real alıcıya endirim olunacaq Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,114 AZN/m²

Ortadan 20.2% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
64 118 USD
109 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
ü

üzeyir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi