Satılır 2 otaqlı həyət evi 50 m²

Bakı, Sabunçu · Sabunçu rayon Zabrat qəsəbəsinin · YeniEmlak.AZ

Satış EML-063145 4
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

2

Torpaq sahəsi

1.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sabunçu rayonu Zabrat dairəsinin yaxın mesafesinde Əlillər binasını keçəndən sonra 148 saylı Korugludan keçən marşrut evin qarşısından keçir.71 saylı məktəb,bağça, marketler,aptek,evin yaxınlığında yerləşir. Qapısına qədər asfalt yoldur. 1 sotda 50kv mt 2 otaq olan ev təcili olaraq satılır. Qaz,işıq,su, internet daimidir. Bütün əşyalar qalacaq, elektronika xaric. Sənəd Bələdiyyə şəhadətnaməsi Qiymət 53000AZN Real alıcıya qiymətdə endirim olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,060 AZN/m²

Ortadan 52.5% sərfəli

Rayon ort: 2,231 AZN/m²

Sabunçu

2 231 AZN/m²

Son 6 ay: -4.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.00%

Aktiv: 3492 Yeni: 989 Tələb: Aşağı
31 176 USD
53 000 AZN
Kupçalı
A

Aygün

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi