Satılır 2 otaqlı həyət evi 40 m²

Bakı, Yasamal · Şerifzade kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-165447 17
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Torpaq sahəsi

1.00 sot

Təsvir

Salam əleykum. Təcili! Yasamal Asan xidmətin arxasında girişi bir başa küçədən olan 2 mərtəbəli (1 otaq aşağı, 1 otaq yuxaıda) 2 otaqli 40kv.m həyət evi 60 000 manata satilir. Sənədi kupça payli mülkiyyətdir. Qaz, işıq və su sayğacları alan adamın adına çəkdiriləcək! Bu nömrənin 898-də vatçap var! Xidmət Haqqimiz Alıcı Tərəfindən 1000 Azn Ödəniləcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,500 AZN/m²

Ortadan 48.9% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
60 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Məhəmməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi