Satılır 10 otaqlı mənzil 450 m²

Bakı, Sahil qəs. · Fəvvarələr meydanı. · Bina.Az

Satış EML-196281 5
8 dəq piyada Sahil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

450.00m²

Otaq sayı

10

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

. Tarqovu, 1 saylı məktəbin yanı — prestijli ərazidə yerləşən ekskluziv dubleks VIP mənzil satışa təqdim olunur. . . Ümumi məlumat: • Otaq sayı: 9 • Ümumi sahə: təxminən 450 kv.m • Sənəd: Kupça . . Planlaşdırma: . . 4-cü mərtəbə: • İstirahət otağı • Qonaq otağı • İş otağı • Mətbəx • Sanitar qovşaq (WC) . . 5-ci mərtəbə: • 4 yataq otağı (hər birində ayrıca qarderob) • Mətbəx • Texniki otaq (camaşırxana / məişət otağı) • 2 sanitar qovşaq (WC) . . Sahə (kupça üzrə): • 4-cü mərtəbə – 185.1 kv.m • 5-ci mərtəbə – 171 kv.m • Qeyd: sahəyə yalnız yaşayış otaqları daxildir . . Əlavə üstünlüklər: • Geniş terras (tarqovı zona) • Funksional və rahat planlama • Böyük ailə üçün ideal seçim • Premium yaşayış üçün uyğun mühit . . Xidmət haqqı: 1% . Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,667 AZN/m²

Ortadan 20% baha

Rayon ort: 4,721 AZN/m²

Sahil qəs.

4 721 AZN/m²

Son 6 ay: -3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.00%

Aktiv: 1636 Yeni: 440 Tələb: Aşağı
1 378 378 EUR
2 550 000 AZN
Təmirli
A

Ayişə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi