Satılır 1 otaqlı yeni tikili 70 m²

Bakı, Nəsimi · Cavadxan küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-162252 3
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

3 / 15

Təsvir

Xəyalınzdakı Mənzil Sizi Gözləyir! Memar Əcəmi metrosu yaxınlığında bu möhtəşəm 1 otaqlı mənzil komfort və zövqun ideal vəhdətini təqdim edir. Zövqlə və yuksək keyfiyyətlə təmir olunmuş bu ev, həm ailə həyatı,həm də investisiya uçun mukəmməl seçimdir. Əsas ustunluklər: Umumi sahə: 70 m - geniş və funksional planlama :Mərtəbə: 15/3 -ideal yerləşmə :İşıqlı: və geniş otaqlar :Muasir və keyfiyyətli təmir :Daimi qaz, su, işıq təminatı :Sakit və təhlukəsiz ərazi :İnfrastruktur baxımından əlverişli mövqey :Qiymət:192000 :Əlaqə: 070-801-75-01 :Alıcının komissiya haqqı 1% təşkil edəcək. :Bu və ya digər təkliflərlə bağlı Relax Home Daşınmaz Əmlak Agentliyinin satış meneceri Nicat Tağıyev ilə əlaqə yarada bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,743 AZN/m²

Ortadan 23.9% sərfəli

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
103 784 EUR
192 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nicat

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi