Satılır 1 otaqlı yeni tikili 60 m²

Bakı, Binəqədi · Arif Huseynov kucesi. Melikov adina xestexananin arxasi. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199765 12

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

7 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

EKSKLUZIV!!! Memmed Emin Resulzade gesebesinde 1 hektarda insha edilmish 2 bloklu 12 mertebeli Yasham Park Premyum binanin 11 ci mertebesinde olan 1 otagli umumi sahesi 60 kvadrat Temirsiz menzil satilir. Menzili cox rahat 2 otaga duzelde bilersiniz. Binanin fasadi soyuga istiye ve neme garsi izolyasiya olunub. 2 eded muasir ve bahali liftleri yigilib. Binada xirda tamamlama isleri gedir,lakin sakinler artig evlerin temir ediller.Binada 24 saat Qaz su isig kabel-tv internet yer alti afto parkingi genis heyeti var, yaxinligda 2 eded mekteb usag baxcalari istrahet parklari marketler var. Senedleri hele ki Mugavile ve Maliyye arayisidir! Xidmetimiz 1% edecek!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,033 AZN/m²

Ortadan 14.1% sərfəli

Rayon ort: 2,366 AZN/m²

Binəqədi

2 366 AZN/m²

Son 6 ay: -3.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.00%

Aktiv: 6073 Yeni: 1908 Tələb: Aşağı
71 765 USD
122 000 AZN
Kupçalı
T

TALEH

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi