Satılır 1 otaqlı yeni tikili 57 m²

Bakı, Sabunçu · Park Residence 2 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-157748 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 7

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sea Breeze yaşayış kompleksində satışda mənzil! 7 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 57 kv.m olan 1 otaqlı studio mənzildir. Mənzil kompleksin sakit arxa hissəsinə baxır. Təmirsizdir – zövqünüzə uyğun dizayn etmək imkanı var. Qiymət: 165 000 AZN Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,895 AZN/m²

Ortadan 29.6% baha

Rayon ort: 2,234 AZN/m²

Sabunçu

2 234 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.00%

Aktiv: 3492 Yeni: 989 Tələb: Aşağı
165 000 AZN
Kupçalı
Z

Zülfi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi