Satılır 1 otaqlı yeni tikili 57 m²

Abşeron, Masazır · Masazır qəsəbəsi, Bağçalı Evlər yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112948 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

5 / 6

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Bağçalı Evlər yaşayış kompleksində 57kv sahəsi olan 1 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində yerləşir. Kompleksdə su, işıq, istilik sistemi var Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,009 AZN/m²

Ortadan 34.8% sərfəli

Rayon ort: 1,547 AZN/m²

Masazır

1 547 AZN/m²

Son 6 ay: -12.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
31 081 EUR
57 500 AZN
Kupçalı
M

Mais

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi