Satılır 1 otaqlı yeni tikili 56.2 m²

Bakı, Binəqədi · Süleyman Sani Axundov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196504 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

56.20m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

15 / 15

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! Azadlıq metrosuna yaxın məsafədə, Xəmsə Palace Yaşayış Kompleksində yerləşən PODMAYAK mənzil. Qaz,Su,işıq daimidir. QANUNİ 1 OTAQDIR. Keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,868 AZN/m²

Ortadan 21.3% sərfəli

Rayon ort: 2,375 AZN/m²

Binəqədi

2 375 AZN/m²

Son 6 ay: -2.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.90%

Aktiv: 5963 Yeni: 1852 Tələb: Aşağı
61 765 USD
105 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əminə Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi