Satılır 1 otaqlı yeni tikili 51 m²

Bakı, Nizami · Şirin Mirzəyev küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-207765 3
18 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

💢 Yalnız nağd satılır . 📞 10:00 - 21:00 Zəng / Whatsapp 7/24 📍 Nizami Rayonu , Şirin Mirzəyev küçəsində yerləşən yeni tikili bina 🚇 Qara Qarayev Metrosu . ✨ Mənzilin Üstünlükləri: ✔️ Podmayak . - Təmirsiz - Zövqününzə uyğun təmir edə bilərsiniz . ✔️ Sahə: 51 kv ✔️ Otaq sayı: 1 otaq - 2 otağa düzəltmək mümkündür . ✔️ Mərtəbə: 17/16 ✔️ 3 ədəd sürətli lift , avtodayanacaq var . ✔️ Binada 100 % yaşayış var . ✔️ Bütün kommunallar daimidir . ✔️ İnkişaf etmiş infrastruktur . 📱 Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz . Digər potensial təkliflər ilə bağlı müraciət edin . 📋 Xidmət haqqı ümumi qiymətin 1 % təşkil edir . Ödəniş ilə bağlı qəbz təqdim olunur .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,922 AZN/m²

Ortadan 4.8% sərfəli

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
80 541 EUR
149 000 AZN
Təmirli
P

Premium Əmlakçı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi