Satılır 1 otaqlı yeni tikili 51 m²

Bakı, Binəqədi · West town yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193123 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 16

Təsvir

HAZIR 4% İPOTEKA!!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 51 kvm olan QANUNİ 1 otaqlı mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Kommunal xətlər daimidir. Bina bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Yeraltı və yerüstü parking sahəsi, 7/24 canlı və kamera mühafizə sistemi, uşaqlar üçün oyun ərazisi kompleksdə mövcuddur. İlkin ödəniş 33 000 AZN Aylıq ödəniş -925 azn Qalıq müdəti- 24 il Mənzil yenidir .Şəkil şərtidir Rəsmi maaş və ya Veön şərtdir... ÖTÜRMƏ 1 İL SONRA ...... Ofisin xidmət haqqı 2000 AZN təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

647 AZN/m²

Ortadan 72.6% sərfəli

Rayon ort: 2,364 AZN/m²

Binəqədi

2 364 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
19 412 USD
33 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vəfa xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi