Satılır 1 otaqlı yeni tikili 42 m²

Abşeron, Masazır · Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Yeni Bakı yasayis kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198853 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

8 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi Yeni Bakı yasayis kompleksi.Şəhərcikdə Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz və Lift daimidır.Bina 9 mertebelidir,Mənzil ise 8 ci mərtəbədir.Senedleri tam qaydasindadir(Kupça var).Mənzildə əşyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,857 AZN/m²

Ortadan 19.9% baha

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
42 162 EUR
78 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
Ə

Əziz Əmlakçı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi