Satılır 1 otaqlı yeni tikili 41 m²

Abşeron, Masazır · Ə.Vahid küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-029211 164

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

41.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 4

Sənəd tipi

Kupça

Kabel TV

Var

Eyvan

Var

Təsvir

Masaszırda Heydər plakatı yaxınlığında təzə yaşayışlı,qazlı,çıxarıçlı yaşayışlı binanın 2-ci mərtəbəsinda sahəsi 41 m2 qanuni 1 otaqlı mənzil təmirsiz halda 512500 azn qiymətinə təcili satılır.Təbii ki,alan kimi təmirə başlaya bilərsiniz.Qaz,su,işıq fasiləsizdir.Qanuni 2 otaqlı 57m2 qanuni 3 otaqlı 73 m2 da vardır.Daha geniş informasiya üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Təşəkkür edirik!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,250 AZN/m²

Ortadan 19.3% sərfəli

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
51 250 AZN
Kupçalı
V

Valeh müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi