Satılır 1 otaqlı yeni tikili 35 m²

Bakı, Xətai · Emlak.Az

Satış EML-072264 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

7 / 17

Təsvir

Təcili Satılır: Nərimanox metrosu yaxınlığında mənzil!

Nərimanov rayonunun ən əlverişli hissəsində, infrastruktur baxımından mükəmməl yerdə yerləşən mənzil ailə tərkibinin genişlənməsi səbəbilə satışa çıxarılıb.

Mənzil haqqında məlumat:

Otaq sayı: 1 otaq

Sahəsi: 35 m²

Mərtəbə: 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi

Vəziyyəti: Tam əşyalı satılır

Sənəd: Çıxarış (Kupça) və icbari sığorta mövcuddur

Qiymət və Şərtlər:

Qiymət: 137,000 AZN

Güzəşt: Real alıcıya qiymətdə endirim olunacaq.

Ofis haqqı: 1% (Alıcı tərəfindən ödənilir).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,914 AZN/m²

Ortadan 30.8% baha

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
74 054 EUR
137 000 AZN
Təmirli Kupçalı
K

Könül xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi