Satılır 1 otaqlı yeni tikili 30 m²

Bakı, Yasamal · Mida Yaşayış Kompleksi · Ev10.Az

Satış EML-116240 5
13 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

30.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

10 / 16

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Yasamal rayonu, H.B.Zərdabi küçəsi, Melissa Park yaşayış kompleksində, 1 Otaq (Studio), Ümumi Sahəsi 30 kv, Tam Təmirli və Tam Əşyalı Mənzil Satılır. Mənzilin sənədləri Tam qaydasındadır. Kupçalı+İpotekaya yararlıdır. Qaz,Su,İşıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli mövqeyə malikdir. Real alıcıya endirim olacaq. Xidmət haqqı 1%. __________________________________________________________

Ясамальский район, улица Г.Б. Зардаби, жилой комплекс Melissa Park Yaşayış Kompleksi.

Продаётся 1-комнатная квартира (студия). Общая площадь: 30 кв.м. Квартира полностью отремонтирована и полностью меблирована.

Документы полностью в порядке. Есть купчая, подходит для ипотеки.

Коммуникации: газ, вода и электричество — постоянно. Отопительная система—комбинированная (комби).

Квартира расположена в очень удобном месте с развитой инфраструктурой. Реальному покупателю предусмотрена скидка.

Комиссия агентства — 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,733 AZN/m²

Ortadan 27.3% baha

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
65 882 USD
112 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elnara xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi