Satılır 1 otaqlı obyekt 85 m²

Bakı, Yasamal · Məhəmməd Xiyabani küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-176406 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Obyekt

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 18

Torpaq sahəsi

1.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yeni Yasamal Məhəmməd Xiyabani kücəsi Qismət Ş.S yaxınlığında 16 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsində 1 otaq sahəsi 85 kvm olan təmirli obyekt satılır.Hal hazırda uzun müdədir kafe kimi fəaliyət ğöstərir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,647 AZN/m²

Ortadan 43.7% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
82 353 USD
140 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi