Satılır 1 otaqlı mənzil 62 m²

Bakı, Nərimanov · Həsənoğlu küç · Bina.Az

Satış EML-085346 25
9 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

12 / 17

Təsvir

Nerimanov Ən premium binalardan biri 2 otağa düzələ bilir Təmirsizdir Sənəd müqavilə Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,700 AZN/m²

Ortadan 5.1% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
229 400 AZN
X

Xəqani

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi