Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
54.00m²
Otaq sayı
1
Mərtəbə
13 / 14
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Salam hər vaxtınlz xeyir olsun. Qaracuxur ərazisində Aura şadlıq sarayinin yanında Parkla üzbəüz SAND MTK aya məxsus olan 14 mərtəbəli binanın 13 cü mərtəbəsi 54 kv 1 dən 2 yə düzəlmə studio zal satışa cıxdı. Mənzil şəxsi mənzildi satış məqsədiılə təmir olunmayıb. Tam təmirli , texnikalı və əşyalı, təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Qaz , Su, İşığ və kombi sistemi ilə təchiz olunmuşdur. Keyfiyyət ! dəyərli əşyalar ! Və dizayn. Ərazidə bütün infrastruktur yerləşir. Yeraltı avtoparkinq. Sənəd müqvilədir tezlilə cıxarış veriləcək. Binada 100% yaşayış var. Qiymət 168000 azn.
Xəritə
Bazar analitikası
3,111 AZN/m²
Ortadan 3.7% sərfəli
Rayon ort: 3,232 AZN/m²
3 232 AZN/m²
Son 6 ay: -25.2%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -19.80%