Satılır 1 otaqlı mənzil 50 m²

Bakı, Sea Breeze · Prime Residence · Bina.Az

Satış EML-190137 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

50.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 7

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Menzil 2026 ilin sonu 2027 ci ilin evveli tehvil verilecek

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,800 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 5,300 AZN/m²

Sea Breeze

5 300 AZN/m²

Son 6 ay: +12.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +21.40%

Aktiv: 1027 Yeni: 152 Tələb: Aşağı
129 730 EUR
240 000 AZN
Təmirli
F

Firuza

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi